JAKOŚĆ
POTWIERDZONA
DŁUGOLETNIĄ, PISEMNĄ GWARANCJĄ

O firmie

Firma Palisada Ogrodzenia dostarcza kompletne rozwiązania z zakresu ogrodzeń systemowych i automatyki, otaczając posesje prywatne i obiekty przemysłowe skuteczną, trwałą i efektowną ochroną. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, instytucjonalnymi oraz firmami budowlanymi i developerami z całej Polski.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji ogrodzeń. Jako podwykonawcy, wykonywaliśmy zlecenia dla Inwestorów z całego kraju. W pracy stosujemy sprawdzone i trwałe rozwiązania, które gwarantują naszym Klientom niezawodne działanie przez długie lata.

Kompleksowa obsługa

Zajmujemy się całościową realizacją inwestycji - od pomiaru i doradztwa, poprzez wykonanie i transport ogrodzenia, po montaż u Klienta. Po zakończeniu prac, oferujemy serwis gwarancyjny pogwarancyjny. Dysponujemy wykwalifikowanymi ekipami montażowymi, zapewniając najwyższą jakość i terminowość wykonania prac, z zachowaniem obowiązujących przepisów i zasad sztuki budowlanej.

Rozwiązania na miarę potrzeb

W naszym asortymencie, każdy Klienta znajdzie ogrodzenia dopasowane do swoich potrzeb, preferencji i możliwości finansowych. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań - od najprostszych, minimalistycznych wzorów po najbardziej wyrafinowane konstrukcje, będące perfekcyjnym dopełnieniem architektury posesji.

Atestowane wyroby w atrakcyjnej cenie

W pracy stawiamy na jakość i precyzję wykonywania zleceń, dlatego stosujemy wyłącznie atestowane produkty, objęte nawet 5-letnim okresem gwarancji. Realizacje opieramy na wyrobach własnej produkcji oraz na produktach pochodzących od sprawdzonych, polskich dostawców i kooperantów. Nasze ogrodzenia cechują się znakomitym stosunkiem jakości do ceny.

 

Nasza oferta obejmuje:

  • ogrodzenia panelowe
  • ogrodzenia palisadowe (z profili stalowych)
  • ogrodzenia z siatki plecionej
  • bramy i furtki
  • automatykę do bram renomowanej marki FAAC
  • konstrukcje stalowe
  • transport i montaż
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zobacz pełną ofertę »

 
Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i sporządzimy indywidualną wycenę.

Wyślij
zapytanie

Zapytaj eksperta

Masz pytanie? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu. Na wiadomości mailowe odpowiadamy w możliwie najkrótszym czasie. W sprawach priorytetowych, prosimy o kontakt telefoniczny.

Facebook